Antonín Škoda s.r.o.


Vyráběno a baleno ručně, z přírodních
surovin, neobsahuje žádné chemické
ani konzervační přípravky


V Koutě 8, Sibřina 250 84
Tel: +420 281 971 681
e-mail:skoda@honeysweet.cz
www.honeysweet.cz
 
 
sirup

"Hodně zdraví, pohody - to Vám přejí Škodovi."

Z NAŠÍ HISTORIE

Vážení přátelé,
nabízíme Vám pro radost těla i duše to nejlepší co umíme, je naším zájmem přinést Vám pohodu, spokojenost a pokud budeme moci i zdraví.

Naše firma Antonín Škoda s.r.o. je na trhu více jak 25let. Začínali jsme pouze rodina s výrobou bylinných sirupů a oříšků v medu. Byli jsme tehdy 1. v celé republice. Vzpomínám, co si náš tatík nahrál se sirupy, aby byly podle jeho gusta. Vadil mu pyl z květů, který sirupy zakaloval, nestačilo mu, že mají léčivé účinky bylin které obsahují, musely být chutné, vzhledově svou konzistencí se nelišit od medu a v žádném případě nějaká chemie.No bylo to hraní, ale krásné. V roce 2003 jsme se stali s.r.o., přibylo nám několik zaměstnanců, ale stále jsme malá, spokojená, rodinná firma.

V současnosti vyrábíme 140 druhů výrobků, ale v podstatě se tyto výrobky dělí do základních skupin.

1. skupina obsahuje výrobky, které jsou dobré na jakýkoliv druh mlsání. Medové pochoutky s ořechy, medové chuťovky s ovocem a alkoholem, medoviny, různé ovocné džemy obohacené bylinnými výtažky, do toho všeho se můžeme pustit přímo, anebo s nimi experimentovat při vaření. Palačinky, nebo zmrzlinové poháry s nimi jsou vynikající.

2. skupinu tvoří výrobky ochraňující naše zdraví. Bylinkové čaje, bylinkové sirupy, bylinkové kapky. Můžete si vybrat buď univerzální na posílení imunity organizmu, nebo zaměřené speciálně na čištění a posílení jednotlivých orgánů, nebo vhodných při léčení určitých neduhů.

3. skupinu tvoří dárkové soupravy podle výběru sestavené z první a druhé skupiny výrobků.

Samostatnou kapitolu tvoří čaje, sirupy a kapky "Znovuzrození" určené na celkové očištění a ozdravení.

Můžete je zakoupit jednotlivě, anebo v dárkových kazetách. Z této série doporučujeme ke komplexní očistné kúře užívání čajů "Znovuzrození" balených po 3ks spolu s kapkami "Znovuzrození", které jsou baleny také po 3ks.

1. čaj a 1. kapky čistí nejprve plíce a ledviny, potom nastupuje čaj a kapky č.2, které čistí hlavové dutiny, játra a tráv. trakt a nakonec přichází 3. skup., která čistí hlavně žlázy s vnitřní sekrecí. Samozřejmě se můžete rozhodnout pouze pro čaje a nebo pouze pro kapky, ale užívání obého společně působí efektivněji. Kapky jsou baleny 3 x 30ml, ale naředíte-li si je podle příbalového letáku, získáte cca 3 x 180ml, aniž by se jejich účinek jakkoliv změnil. Na závěr si dovolíme upozornit, že jakákoliv léčba nedosahuje takových výsledků jako radostná mysl. Nezapomínejte, že své zdraví nosíte ve své mysli a svém srdci.

Vše co vyrábíme je bez konzervantů, aromat, příchutí, barviv. Zcela přírodní, vše baleno ručně.

A tak hodně zdraví, pohody - to Vám přejí Škodovi.

Při psychických problémech umožňujeme zjistit příčiny a najít nápravy - formou regresní terapie. Pro naše zákazníky nabízíme možnost zavolat na naše telefonní číslo + 420 281 971 681 a paní Škodová Vám bezplatně zjistí, zda Vaše lůžko stojí na správném místě, nenachází-li se pod ním pramen a doporučí Vám, jak si zařídit, aby Vaše spaní bylo klidné.

 Realizace: Ing. Luboš Bieľak © 2010-2022 Antonín Škoda s.r.o. - Škodovy bylinkové sirupy, medové chuťovky a pochoutky.